Vzdělání

Mgr. obor Kondiční trenér (KT) na škole Masarykova univerzita (2018 – 2020)

Mgr. obor Aplikovaná kineziologie (APKIN) na škole Masarykova univerzita (2018)

Bc. obor Regenerace a výživa ve sportu na škole Masarykova univerzita (2015-2018)

Instruktor fitness – Fitness Institut Brno (2015)

Výživový poradce – NutriAcademy (2014)

8 leté gymnázium s maturitou – Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov

Moje práce

Online coaching – jídelníčky na míru, tréninkový plány, jejich periodizace a full online coaching, kondiční přípravy sportovcům všeho druhu

KETO SUMMER PROJECT – opakovaně úspěšný projekt skupinového coachingu (úspěšně dokončených již několik skupin a s tím přes 1800 účastníků v rámci prvních 13 skupin a počet s dalšími skupinami stále roste)

Osobní trenér – SmartGym.cz – Posilovna TuřanyHonorovaná fitness focení a spolupráce s firmami (UA, Komerční banka, Spartan Warrior…)

Více informací

Více než 10 let se věnuji sám fitness (poprvé jsem se k posilování dostal díky tátovi už v roce 2006, sám jsem aktivně ale začal cvičit až někdy v roce 2008-9)
Od roku 2015 se živím jako výživový poradce a osobní trenér
Několik stovek spokojených klientů

Dříve jsem se aktivně ještě jako amatér věnoval fitness YouTube tvorbě jako jeden z prvních v ČR/SR (největší boom od roku 2013). Kvůli zranění ramene (2015) a následné pracovní i studijní vytíženosti se mé působení na YouTube postupně minimalizovalo.

Založil jsem v roce 2013 také jednu z prvních a zároveň pořád ještě jednu z největších cz sk fitness skupin – I BELIEVE IN FITNESS (přes 20 000 členů) se spoustou dalších fitness skupin čítajících dohromady dalších několik desítek tisíc členů.

Právě díky několika letům působení na sociálních sítích jsem se také dostal ke sponzoringu a různým spolupracím s nejrůznějšími e-shopy a firmami v oboru.

(Stručný výčet – fitgold.cz, Big man nutrition, Czech Virus, USN doplňky stravy, UNS sportswear, Under Armour, ua-store.cz, Dameprotein.cz, MyProtein, Fitmarkbags, Extrifit, Actifit.cz, Spartan Warrior, Aesthetic fitness, Nabersvaly a spoustu dalších.) Aktuální seznam mých dlouhodobých partnerů naleznete také na tomto webu. V případě zájmu o spolupráci mě kontaktujte skrze email.

Komplexní přístup – sám jsem se věnoval širokému spektru aktivit a nyní se věnuji všestrannému rozvoji – klasický kulturistický a silově trojbojařský trénink v posilovně, workout a kalistenika s vlastní vahou, funkční tréninky všeho druhu, vzpírání, běhání, kompenzační cvičení, netradiční cvičení s různým náčiním, grappling a další bojové sporty a spoustu dalšího i v rámci mého VŠ studia na Fakultě sportovních studií, v dětství a mládí na republikové úrovni více než 7let stolní tenis, šachy, a více než 10 let skateboarding.

Zajímám se však nejenom o sportovní, vizuální či zdravotní výsledky svých klientů, ale čím dál více řeším všechny aspekty života a jejich optimalizaci – life & biohacking.

Od roku 2019 úspěšně expanduji se svými službami za hranice a působím mezinárodně prozatím jen na anglicky mluvícím trhu.

Závody

Grappling, bjj

2017-2020

Clash of Wolves II - 77kg - 4. místo

NO-GI Trenčín - 77kg - 4. místo

MČR - 9. místo

ME - 9. místo

III. Valachien Challenge - 9. místo

Nogi cup Trojanovice - 2. místo

Pretorian White belt cup - 1. místo

Men's physique

2020

MČR - 3. místo

2021

Mistrovství Moravy a Slezska - 1. místo, absolutně 2. místo

MČR - 3. místo

Diamond cup Prague - 4. místo

Partner cup Prague - 2. místo

GP Brno - 5. místo

Mistrovství Světa Santa Susana Spain - 18. místo

2022

Mistrovství Moravy a Slezska - 1. místo

Mistrovství České Republiky - 1. místo

GP Velká Bíteš - 2. místo

Extrifit Pohár  ČR - 1. místo + 1. místo absolutně

Survival Cup Čelákovice - 2. místo

Mr. Universe Prague - 5. místo

Diamond cup Prague - 5. místo